Dvojlôžková izba s balkónom

Dvojlôžková izba s balkónom

#

105€ / Noc

Luxusne zariadené izby Vás upútajú svojim jedinečným vzhľadom, kde dominuje ručne opracované drevo a kameň. Nezabudnuteľný dojem na Vás zanechá rozprávkový výhľad na Vysoké Tatry a historický ovocný sad

2

  • Wifi pripojenie
  • rýchlovarná konvica
  • chladnička
  • klimatizácia
  • TV s uhlopriečkou 108 cm

Castle Distillery Apartments Vám ponúkajú kúzelnú kombináciu starostlivo navrhnutých izieb, ktoré spájajú moderný komfort s nádychom minulosti. V každej izbe sa nachádza príjemné miesto na oddych, kde môžete relaxovať a užívať si výhľad na malebnú krajinu a Vysoké Tatry. Našim cieľom je vytvoriť miesto, kde sa budete cítiť ako doma, no zároveň chceme, aby ste sa nechali pohltiť romantikou a čarom okamihov strávených ďaleko od ruchu každodenného života.

Okrem výhľadu Vás nadchne aj naša Castle Distillery reštaurácia, ktorá ponúka výborné moderné jedlá a sladké dezerty. Snažíme sa skombinovať miestne suroviny s medzinárodnými vplyvmi, vytvárajúc jedinečné chute, ktoré potešia aj tie najnáročnejšie chuťové poháriky.

V prírode, ktorá nás obklopuje, sa skrýva nespočetné množstvo možností na prechádzky, výlety a dobrodružstvá. Naše ubytovacie zariadenie je ideálnou základňou pre objavovanie krás tohto kúzelného regiónu. Môžete sa vydať na romantické prechádzky, objavovať tajuplné lesy, navštíviť hrad, relaxovať a užívať si túto pokojnú atmosféru.

Aj dospelí si zaslúžia jedinečné a unikátne zážitky. Naučte sa viac o procese pálenia a užite si degustáciu akú nezažijete nikde inde.